AIRFLOW - oro judėjimo technologijos specialistai
Pradžia Apie musKur įsigytiKontaktai

Airflow Lufttechnik GmbH

1955 metais buvo įkurta įmonių, besispecializuojančių ventiliatorių projektavimo ir oro parametrų matavimo srityje, grupė. Nedidelė, vieno fabriko įmonė netrukus tapo klestinčia tarptautine gamybos ir  mokslinių tyrimų kompanija High Wycombe mieste.

Ieškodama naujų galimybių, kompanijų grupė nuolat plėtėsi. Buvo atidarytos dukterinės bendrovės Vokietijoje ir Čekijos Respublikoje.

Turėdama daugiau nei 50-ties metų patirtį ir geriausių specialistų komandą visame pasaulyje, AIRFLOW yra pripažinta pasauline lydere oro judėjimo technologijų ir oro parametrų matavimo inovacijų srityje.

AIRFLOW pelnė pasaulinės lyderės vardą nuolat tiekdama į rinką inovatyvius, kokybiškus produktus, pasižyminčius patikimumu. Oro judėjimo specialistų suprojektuoti ir ištobulinti produktai nuo 1994 m. gaminami pagal griežtus ISO9001 reikalavimus.

Mūsų gausiai aprūpintos laboratorijos ir Computer Aided Design kūrybos padalinys įgalina mūsų tyrimų ir plėtros (Research & Development) skyrių nuolat ieškoti naujų oro judėjimo ir parametrų matavimo technologijų, derinant  inovacijas su ekologiškumu ir ekonomiškumu.

AIRFLOW produkcija Baltijos šalyse platinama nuo 2007 metų.

Apie ventiliaciją

Dauguma žmonių apie 80% laiko praleidžia uždarose patalpose, todėl būtina rūpintis aplinkui esančio oro kokybe. Paskutiniu laikotarpiu, kai sparčiai paplito sandarūs plastikiniai langai, šarvuotos durys, o statybose naudojami kokybiški produktai, grynam orui patekti į uždaras patalpas tapo beveik neįmanoma. Todėl patalpų vėdinimas, naudojant ventiliacines sistemas, ventiliatorius tapo labai reikalingu produktu. Teisingai parinkta ir sumontuota vėdinimo sistema užtikrina reikalingus oro kiekius, kelia minimalų triukšmą, yra patogiai eksplotuojama, naudoja mažai energijos, o svarbiausia – leidžia jaustis žmogui komfortabiliai.

Norime visus paraginti – naudokite vėdinimo sistemas, galinčias lanksčiai prisitaikyti pie jūsų poreikių, kvėpuokite tyru oru ir taupykite sveikatą.


Oro vėdinimo sistemos, ventiliacija, butiniai ventiliatoriai, pramoniniai ventiliatoriai, ašiniai, išcentriniai ventiliatoriai, rekuperatoriai, oro kameros, vent-kameros, oro parametrų matuokliai